Na witrynie internetowej karykatury możemy odnaleźć wiele ciekawych idei na zrobienie komuś ciekawego prezentu. W dziale Prezent Na mamy możliwość przeczytać krótkie zachęcenie do zakupu karykatury bądź portretu. Jest również udostępniona lista świąt kościelnych, społecznościowych, państwowych i zawodowych. Święta, które dotyczą bliskiej rodziny albo znajomych wypisane są grubszą czcionką. Pod tą listą mamy możliwość zapoznać się z niektórymi dziełami: są one podpisane. Mamy również podzielone podkategorie rozpoczynając od prezentu dla chłopaka, poprzez podarunek ekskluzywny, na prezencie dla wojskowego kończąc. Każdy odnajdzie tu coś dla siebie.

Na stronie karykatury mamy możliwość odnaleźć projekt na intrygujący prezent. Firma ta zajmuje się wykonywaniem wszelkich typów karykatur, portretów, fotografii jak i grafiki komputerowej. Na witrynie Pracowni karykatury Art mamy możliwość znaleźć informacje o technikach wykonywania prac, cenach ale też mamy możliwość zaznajomić się ze zrobionymi już wcześniej zleceniami. Strona jest przejrzysta i czytelna, zatem każdy bez trudu odnajdzie to czego poszukuje. Kategorie są wyraźnie oznaczone. Udostępnione mamy wszystkie dane niezbędne zarówno do zrobienia zlecenia np. rysunku jak i zapłacenia za dzieło.

Pracownia karykatury Art oferuje portrety, karykatury i obrazy, które są nie jedynie rewelacyjnym pomysłem na prezent, lecz także na ozdobienie swojego własnego mieszkania. Na witrynie internetowej pracowni pod linkiem karykatury można odnaleźć zrobione karykatury w kolorze albo tylko w czarno – białych barwach, a także namalowane portrety czy też zdjęcia. Bez problemu na stronie tej można zlecić zrobienie portretu z fotografii lub też karykatury. Wiele osób korzysta również z kalendarza świąt zlokalizowanego na witrynie, żeby w odpowiednim czasie sprawić komuś z rodziny niespodziankę. Wszelkie pytania można zadawać na podany adres e-mail w zakładce Kontakt.